Anasayfa

Evden Eve Nakliyeciler

sitesinin amacı, Türkiye’nin tüm illerinden gerekli tüm belgelere sahip, kurumsal düzeyde çalışan firmaları müşteriler ile buluşturmaktır.

Web sitemizde hiç bir şekilde aracılık ve komisyonculuk işleri yapan firmaların kayıtları bulunmamaktadır.

Amacımız, müşterileri Türkiye’nin dört bir yanından güvenilir, kendini referansları ile kanıtlamış taşıma firmaları ile buluşturmaktır.

Web sitemizde kayıtlı evden eve nakliyat firmaları ile irtibat kurarak taşınma taleplerinizi iletebilir ve nakliye fiyatı teklifi isteyebilirsiniz.

Güvenilir bir nakliyat firması bulmak, en uygun taşıma fiyatlarını almak için web sitemiz ziyaretçilerine kaynak sunmaktadır.

evdenevenakliyecilersitesi.com sitemizden ulaşarak evden eve nakliye hizmeti aldığınız firmalar hakkında memnuniyetinizi veya şikayetinizi paylaşabileceğiniz yorum sayfamız da bulunmaktadır.

nakliyat

Nakliyat rehberimizde kayıtlı bulunan evden eve nakliye firmaları, vergi levhası, ilgili ruhsatlar ile K3, K1 gibi gerekli bütün resmi belgelere sahip bulunmaktadırlar.

Kayıtlı firmalardan evden eve nakliye teklifi almak için web sitemizde bir hesap açarak taşınma talebi oluşturabilir ve en geç 24 saat içinde en güvenilir firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmalar içinden gelen en uygun fiyat teklifini değerlendirerek çalışacağınız firmayı seçebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin Dikkatine:

Şehirler arası nakliye işlemleriniz ile ilgili olarak firmalardan teklif almak için, nakliyat firmaları ile en az bir hafta öncesinden iletişim kurmanız yararınıza olacaktır. Bu şekilde, hem nakliye firmaları arasında seçim yapmanız için daha çok alternatife sahip olursunuz, hem de daha çok sayıda firmadan teklif alabilirsiniz.

Nakliyat Defteri:

Sitemizde bulunan nakliyat defteri aracılığı ile, ülke genelindeki tüm nakliye firmaları kendi aralarında yazışarak, boş araç ve eleman ihtiyacı gibi konularda birbirleriyle haberleşebilmektedirler.

evdenevenakliyecilersitesi.com

amacı gerek nakliye gerek dış cephe teleskop asansör ve gerek eleman ve ambalaj malzemesi gibi her türlü nakliye ile ilgili hizmetleri bulunmasını sağlamaktır. Taşımacılıkta en güvenilir sitemlerden biri,